+90533 481 44 21

Denizli ve çevresi başta olmak üzere

Ege Bölgesinde; Animasyon, OrganizasyonPalyaço KiralamaBalon Süsleme, Profesyonel 3 Boyutlu Yüz Boyama, Maskot Kiralama, Fly Tube - Dans Eden Adam, Tahta BacakPamuk Şeker, Balon Dekorasyon, Uçan Balon, Şişme Oyun Parkı ve Parkur Kiralama,Yürüyüş Yolu, Özel Işık Tasarımı, Led Ekran, Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama,Giriş Karşılama Müziği, Evlilik Teklifi, Ramazan Etkinliği, Açılış Organizasyonu, Mezuniyet, Sünnet Düğünü, Piknik Organizasyonu, Gösteri,Tören ve Okul Şenlikleri gibi organizasyonlar düzenlemekteyiz. Sektörde farklı firma isimleri ve Markalar adı altında 15 yılı tamamlamış olmamızın haklı gururunu bizimle yaşamak için iletişime geçin.

7'den 77' ye Her Yaşa uygun Doğum Günü Fikirleri

Doğum gününü kutlayacağınız kişi hakkında küçük bir araştırma yapıp onu tanıtan (nelerden hoşlanır, ne iş yapar, yıllardır yapmak isteyip de yapamadığı içinde kalan bir şey, çok sevdiği ünlü bir sanatçı gibi), kendi yakınlığınızı belirten, nasıl bir organizasyon istediğinize dair yazı yazın ve bizimle paylaşın. Sizden aldığımız bilgileri harmanlayıp alternatif bir doğum günü organizasyonu sunalım.

Telif Hakkı © 2020 Palyaço Bıyık - Sitemiz üzerinde yer alan etkinlik, duyuru, içerik ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Sitemizdeki tüm içerik Telif Hakları ile korunmaktadır.