Denizli ve çevresinde Animasyon, Organizasyon, Palyaço, Profesyonel 3 Boyutlu Yüz Boyama, Maskot Kiralama, Fly Tube - Dans Eden Adam, Pamuk Şeker, Balon Dekorasyon, Uçan Balon, Şişme Oyun Parkı ve Parkur Kiralama,Yürüyüş Yolu, Özel Işık Tasarımı, Led Ekran, Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama,Giriş Karşılama Müziği,Evlilik Teklifi, Ramazan Etkinliği, Açılış Organizasyonu, Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü, Piknik Organizasyonu, Gösteri,Tören ve Okul Şenlikleri gibi organizasyonlar düzenlemekteyiz. Sektörde farklı firma isimleri ve Markalar adı altında 10 yılı tamamlamış olmamızın haklı gururunu bizimle yaşamak için İletişime Geçin

Oryantasyon, Mezuniyet

Çocuklarımızın oryantasyon dönemi biraz zordur. Tatilden dönüp okula alışması veya okula yeni başlaması onun canını sıkabilir. Bu can sıkıntısını ilginç ve eğlenceli aktivitelerle eğlenceye dönüştürelim. Mezuniyet ve Oryantasyon aktiviteleri ve fiyat bilgisi almak için lütfen iletişime geçin.

Resmi Tören ve Bayram

Resmi törenler ve bayramlar çocuklarımızın kişilik gelişimi, ülke sevgisi, bayrak ve millet sevgisinin pekişmesi için önemlidir. Çocuklar bir şeyleri eğlenerek, oynayarak, şarkılarla ve müzikle daha çabuk öğrenebilmektedir. Gelin, resmi bayram ve törenleri usulüne uygun şekilde birlikte kutlayalım.

Tiyatro, Gösteri ve Şov

Palyaço Bıyık 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında ana okul çocuklarına okulu sevdirecek, çevre temizliğine ve kişisel temizliğe dikkat edecek, bu yaşadığımız dünyada diğer canlılarında yaşamaya hakkı olduğunu gösterecek, her ayın önemine göre çocuklarımızı önceden bilinçlendirecek İnteraktif Tiyatro oyunları sergilemektedir.

Tek Gösteri : 550 TL

Sezonluk Gösteri (Her Ay Farklı Bir Konu) : 500 TL

4 Seans Gösteri : 1200 TL

 

Festival ve Konser

Festival ve konserlere Ses Sahne Işık kurulumu hizmeti vermekteyiz

Uçan Balon

Uçan Balon ; Açılış, Sevgililer günü, Doğum günü organizasyonu gibi etkinliklerinizde farklı renk ve desenlerde üretilmektedir. Denizli içi ücretsiz servis, kapıda teslim imkanı. Uygun fiyatlı uçan balon helyum gazı için iletişime geçin

Piknik

Şirket Piknikleri, Okul Piknikleri, Tanışma ve Kaynaşma Piknikleri başlıkları altında topladığımız pikniklerin hepsi aslında aynı amaca hizmet eder; Eğlenmek ve Dinlenmek. Bu amaç, her şeyi geride bırakıp kendimizi Animatörün ellerine bıraktığımızda gerçekleşir. Elma yeme, koca ayak, kova doldurma, don dans et, çuval yarışı, halat çekme,balon traş, tavla turnuvası gibi aktivitelerde kendinizi göstermenin tam zamanı. Dev Şişme Oyun Parkı, Ses Sistemi, Sunucu, 3 Palyaço, Pamuk Şeker, Balon ve Üçgen Bayrak Süsleme, Fly Tube, Maskot 

 

Ramazan Şenliği, İftar Yemeği

Hacivat Karagöz, Orta Oyunu, Aşuk ile Maşuk, Fasıl - İlahi Grubu, Güğümde Orjinal Limonata, Osmanlı Macunu, Pamuk Şeker, Ses Sahne Işık Sistemleri kurulumu hizmeti vermekteyiz.

Telif Hakkı © 2019 Palyaço Bıyık - Sitemiz üzerinde yer alan etkinlik, duyuru, içerik ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Sitemizdeki tüm içerik Telif Hakları ile korunmaktadır.