+90533 481 44 21

Denizli ve çevresi başta olmak üzere

Ege Bölgesinde; Animasyon, OrganizasyonPalyaço KiralamaBalon Süsleme, Profesyonel 3 Boyutlu Yüz Boyama, Maskot Kiralama, Fly Tube - Dans Eden Adam, Tahta BacakPamuk Şeker, Balon Dekorasyon, Uçan Balon, Şişme Oyun Parkı ve Parkur Kiralama,Yürüyüş Yolu, Özel Işık Tasarımı, Led Ekran, Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama,Giriş Karşılama Müziği, Evlilik Teklifi, Ramazan Etkinliği, Açılış Organizasyonu, Mezuniyet, Sünnet Düğünü, Piknik Organizasyonu, Gösteri,Tören ve Okul Şenlikleri gibi organizasyonlar düzenlemekteyiz. Sektörde farklı firma isimleri ve Markalar adı altında 15 yılı tamamlamış olmamızın haklı gururunu bizimle yaşamak için iletişime geçin.

Resmi Tören ve Bayram

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan 2020'de Covid-19 Pandemisi sebebiyle balkondan canlı yayınla çocuklarla buluştuk.

Resmi törenler ve bayramlar çocuklarımızın kişilik gelişimi, ülke sevgisi, bayrak ve millet sevgisinin pekişmesi için önemlidir. Çocuklar bir şeyleri eğlenerek, oynayarak, şarkılarla ve müzikle daha çabuk öğrenebilmektedir. Gelin, resmi bayram ve törenleri usulüne uygun şekilde birlikte kutlayalım.

Tiyatro, Gösteri ve Şov

Palyaço Bıyık 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında anaokul çocuklarına okulu sevdirecek, çevre temizliğine ve kişisel temizliğe dikkat edecek, bu yaşadığımız dünyada diğer canlılarında yaşamaya hakkı olduğunu gösterecek, her ayın önemine göre çocuklarımızı önceden bilinçlendirecek İnteraktif Tiyatro oyunları sergilemektedir.

Tek Gösteri : 650 TL

Sezonluk Gösteri (Her Ay Farklı Bir Konu) : 550 TL

4 Seans Gösteri : 1350 TL

Merkezefendi Belediyesi | Denizli Masal Pakı Açılışı

Denizli Merkezefendi Belediyesi, Denizli Masal Parkı Açılışına Kostümlü Karakterlerimiz ve Maskotlar ile Renk Kattık

Oryantasyon, Mezuniyet

Çocuklarımızın oryantasyon dönemi biraz zordur. Tatilden dönüp okula alışması veya okula yeni başlaması onun canını sıkabilir. Bu can sıkıntısını ilginç ve eğlenceli aktivitelerle eğlenceye dönüştürelim. Mezuniyet ve Oryantasyon aktiviteleri ve fiyat bilgisi almak için lütfen iletişime geçin.

OKULLAR AÇILIYOR!! 

Denizli ve Çevresinde bulunan Okul Öncesi Kurumlar ve Kolejler için hazırladığımız "0" TEMAS oryantasyon paket programımıza ve fiyatlarımıza internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, tarihinizi belirleyip geç kalmadan sağ tarafta bulunan Whatsaap logosuna tıklayıp rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Paket içeriği;

  • 2 Profesyonel Palyaço ( Oyun Abisi-Ablası tercih edebilirsiniz)
  • Girişte çocukların canlı müzik (Yanflüt & Ukulele) ile karşılanması.
  • Balon Dekorasyon 

Ramazan Şenliği, İftar Yemeği

Hacivat Karagöz, Orta Oyunu, Aşuk ile Maşuk, Fasıl - İlahi Grubu, Güğümde Orjinal Limonata, Osmanlı Macunu, Pamuk Şeker, Ses Sahne Işık Sistemleri kurulumu hizmeti vermekteyiz.

Piknik

Şirket Piknikleri, Okul Piknikleri, Tanışma ve Kaynaşma Piknikleri başlıkları altında topladığımız pikniklerin hepsi aslında aynı amaca hizmet eder; Eğlenmek ve Dinlenmek. Bu amaç, her şeyi geride bırakıp kendimizi Animatörün ellerine bıraktığımızda gerçekleşir. Elma yeme, koca ayak, kova doldurma, don dans et, çuval yarışı, halat çekme,balon traş, tavla turnuvası gibi aktivitelerde kendinizi göstermenin tam zamanı. Dev Şişme Oyun Parkı, Ses Sistemi, Sunucu, 3 Palyaço, Pamuk Şeker, Balon ve Üçgen Bayrak Süsleme, Fly Tube, Maskot 

Denizli Oryantasyon, Denizli Piknik, Denizli Şişme Oyun Parkı, Denizli şişme kaydırak kiralama, şişme oyuncak kiralama, denizli şişme park kiralama fiyatları, 23 nisan etkinlikleri, çocuk etkinlikleri, denizli piknik organizasyon, piknik organizasyonlarında oynatılan oyunlar, denizli şirket piknikleri, denizli piknik organizasyon firmaları, Denizli Profesyonel Palyaço Kiralama, Bay Bıyık, Denizli Organizasyon, Denizli Organizasyon Firmaları, Acıpayam Şişme Oyun Parkı Kiralama, Babadağ Şişme Oyun Parkı Kiralama, Baklan Şişme Oyun Parkı Kiralama, Bekilli Şişme Oyun Parkı Kiralama, Beyağaç Şişme Oyun Parkı Kiralama, Bozkurt Şişme Oyun Parkı Kiralama, Buldan Şişme Oyun Parkı Kiralama, Çal Şişme Oyun Parkı Kiralama, Çameli Şişme Oyun Parkı Kiralama, Çardak Şişme Oyun Parkı Kiralama, Çivril Şişme Oyun Parkı Kiralama, Güney Şişme Oyun Parkı Kiralama, Honaz Şişme Oyun Parkı Kiralama, Kale Şişme Oyun Parkı Kiralama, Merkezefendi Şişme Oyun Parkı Kiralama, Pamukkale Şişme Oyun Parkı Kiralama, Sarayköy Şişme Oyun Parkı Kiralama, Serinhisar Şişme Oyun Parkı Kiralama, Tavas Şişme Oyun Parkı Kiralama,  Denizli Doğum Günü Organizasyonu, Doğum Günü Eğlencesi, Denizli Bay Bıyık, Palyaço Bıyık, Palyaço Kırmızı, Denizli Pamuk Şeker, Denizli Doğum Günü Paketleri, 3 Boyutlu Yüz Boyama, Denizli Yüz Boyama, Palyaço ne yapar?, eğlenceli palyaço, Denizli sihirbaz, Denizli sihirbaz palyaço, uygun fiyatlı palyaço kiralama, palyaço gösterisi, clown show, türkiye'nin en iyi palyaçoları, çocuk eğlencesi, doğum günü eğlence organizasyonları, denizli kar yağmuru, denizli köpük yağmuru, denizli sosis balon, balondan şekiller, uzun balon, Acıpayam Organizasyon, Babadağ Organizasyon, Baklan Organizasyon, Bekilli Organizasyon, Beyağaç Organizasyon, Bozkurt Organizasyon, Buldan Organizasyon, Çal Organizasyon, Çameli Organizasyon, Çardak Organizasyon, Çivril Organizasyon, Güney Organizasyon, Honaz Organizasyon, Kale Organizasyon, Merkezefendi Organizasyon, Pamukkale Organizasyon, Sarayköy Organizasyon, Serinhisar Organizasyon, Tavas Organizasyon

 
Telif Hakkı © 2020 Palyaço Bıyık - Sitemiz üzerinde yer alan etkinlik, duyuru, içerik ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Sitemizdeki tüm içerik Telif Hakları ile korunmaktadır.