+90533 481 44 21

Denizli ve çevresi başta olmak üzere

Ege Bölgesinde; Animasyon, OrganizasyonPalyaço KiralamaBalon Süsleme, Profesyonel 3 Boyutlu Yüz Boyama, Maskot Kiralama, Fly Tube - Dans Eden Adam, Tahta BacakPamuk Şeker, Balon Dekorasyon, Uçan Balon, Şişme Oyun Parkı ve Parkur Kiralama,Yürüyüş Yolu, Özel Işık Tasarımı, Led Ekran, Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama,Giriş Karşılama Müziği, Evlilik Teklifi, Ramazan Etkinliği, Açılış Organizasyonu, Mezuniyet, Sünnet Düğünü, Piknik Organizasyonu, Gösteri,Tören ve Okul Şenlikleri gibi organizasyonlar düzenlemekteyiz. Sektörde farklı firma isimleri ve Markalar adı altında 15 yılı tamamlamış olmamızın haklı gururunu bizimle yaşamak için iletişime geçin.

Çocukları Pistten Alalım

Piyanist Şantörden sürekli bu cümleyi duymak istemiyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın. Çocukları toplamak ve oyun oynamak bizim için büyük bir zevktir... İşinde uzman, çocukların dilinden anlayan güzel ve eğlenceli bir ekibimiz var.Bütün misafirleriniz yerlerine oturduktan sonra Animatörlerimiz dans gösterisiyle girişini yapar, Bütün misafirlerinizin dikkatini çektikten sonra çocukları piste alır ve onlara dans figürlerini öğretirler. Eğlence Treni adını verdiğimiz, vagonları çocuklardan oluşan trenle sizleri selamlayarak eğlenecekleri alana doğru seyehat ederler.

 

Denizli Sünnet Tahtı Kiralama, Denizli Sünnet, Denizli Sünnet Organizasyon, Denizli Sünnet Tahtı, Denizli Balon Süsleme, Denizli Pamuk Şeker, Denizli Palyaço, Denizli Palyaço Kiralama, Denizli Şişme Oyun Parkı, denizli şişme kaydırak, denizli tahta bacak kiralama, palyaço ne yapar?, sünnet düğünü palyaço, pamuk şeker kiralama, denizli şişme oyuncak, denizli şişme bot, denizli şişme park, denizli ormanlı macunu, denizli popcorn kiralama, denizli patlamış mısır, denizli organizasyon firmaları

Telif Hakkı © 2020 Palyaço Bıyık - Sitemiz üzerinde yer alan etkinlik, duyuru, içerik ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Sitemizdeki tüm içerik Telif Hakları ile korunmaktadır.