0533 481 44 21

Denizli ve çevresinde Animasyon, Organizasyon, Palyaço, Profesyonel 3 Boyutlu Yüz Boyama, Maskot Kiralama, Fly Tube - Dans Eden Adam, Pamuk Şeker, Balon Dekorasyon, Uçan Balon, Şişme Oyun Parkı ve Parkur Kiralama,Yürüyüş Yolu, Özel Işık Tasarımı, Led Ekran, Ses, Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Kiralama,Giriş Karşılama Müziği,Evlilik Teklifi, Ramazan Etkinliği, Açılış Organizasyonu, Düğün, Nişan, Sünnet Düğünü, Piknik Organizasyonu, Gösteri,Tören ve Okul Şenlikleri gibi organizasyonlar düzenlemekteyiz. Sektörde farklı firma isimleri ve Markalar adı altında 10 yılı tamamlamış olmamızın haklı gururunu bizimle yaşamak için İletişime Geçin

Çocukları Pistten Alalım

Piyanist Şantörden sürekli bu cümleyi duymak istemiyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın. Çocukları toplamak ve oyun oynamak bizim için büyük bir zevktir... İşinde uzman, çocukların dilinden anlayan güzel ve eğlenceli bir ekibimiz var.Bütün misafirleriniz yerlerine oturduktan sonra Animatörlerimiz dans gösterisiyle girişini yapar, Bütün misafirlerinizin dikkatini çektikten sonra çocukları piste alır ve onlara dans figürlerini öğretirler. Eğlence Treni adını verdiğimiz, vagonları çocuklardan oluşan trenle sizleri selamlayarak eğlenecekleri alana doğru seyehat ederler.

Nişan Organizasyonu

Evliliğin ilk adımı olarak bilinen Nişan, gelişen trendlerle yerini Evlilik Teklifine bırakmıştır. Günümüzde Nişan Organizasyonu, düğünün demosu niteliğindedir. Daha az misafir, daha soft bir müzik, çok pasta, çok kurabiye, çok börektir... Gelin bu işin üstesinden beraber gelelim, bu işi becerebildiğimizi onlara gösterelim.

Cafe & Restoran Gibi Bir Yerde Yapsak?

Müzik Grubu (Yan Flüt, Gitar) 650 TL

Müzik Grubu (Gitar, Çello, Keman) 900 TL

Masaların Süslenmesi (Aranjman,Şamdan,Aynalar,Mumlar)100TL

Ayakta Olalım Kokteyl Havasında Geçsin;

10-15 Adet Bistro Masa (Cam Fanus, Taşlar, Kokulu Mum)650 TL

Japon Feneri Aydınlatma 375 TL

6 Adet Uzaktan Kumandalı Elektronik Volkan 360 TL

Evimizin Bahçesi Var;

Tül, Balon Dekorasyon 500-1000 TL

50-75 Adet Tiffany Sandalye 500 TL

6-8 Adet Yuvarlak Masa 400 TL

4 Adet Hostes - Servis Elemanı 880 TL

Düğünüzü Organize Edelim

Düğün Organizasyonlarının olmazsa olmazı organizatördür. Bırakın teyzeniz, halanız, yengeniz sizinle beraber düğünün tadını çıkarsın. Kim nereye oturmuş ne zaman çıkacaksınız, ilk dans müziği verildi mi diye düşünmesin, sizde ya şimdi organizatör çok para alır diye düşünmeyin. Bu işte uzman olduğumuzu ve yıllardır ne kadar düğüne şahit olduğumuzu bir düşünün. Size ilginç fikirlerle ve konseptlerle yardımcı olabilmemiz için kendinizi ve müstakbel eşinizi tanıtan, nasıl bir organizasyon istediğinizi anlatan bir mail gönderin.

 
Telif Hakkı © 2019 Palyaço Bıyık - Sitemiz üzerinde yer alan etkinlik, duyuru, içerik ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Sitemizdeki tüm içerik Telif Hakları ile korunmaktadır.