Denizli Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları 

Denizli Evlilik Teklifi Organizasyonu denilince akıllara gelmemizin bir çok nedeni var. 

“Aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri mutlaka vardır.” Biz tercihimizi her zaman kaliteden yana kullanıyoruz.

Kararınızı verdiniz, evleneceksiniz, sıra geldi evlilik teklifine. Bunun nişanı var, yüzüğü var, düğünü var, eşyası var, var da var… Uygun bütçeyle müstakbel eşinizi hiç beklemediği bir anda şaşkına çevirmek istiyorsanız buyurun; Müzisyenler eşliğinde siz ilk dansınızı yaparken volkanlar yansın, konfetiler patlasın, yok ben heyecanlanırım öyle bir çırpıda söyleyemem, sesim titrer, pankartta yazsın ben oradan okuyup cesaretlenirim diyorsanız bu teklifimiz tam size göre. Denizli Evlilik teklifi fiyatları:

Bu işi profesyonellere bırakın ve anın tadını çıkarın.
Denizli Evlilik Teklifi Organizasyonu

Fiyatlar

regular

Romantik Evlilik Teklifi

12000 TL

Hayal Çadırı
Yürüyüş Yolu
Bistro Masa
1 Müzisyen (Yanflüt)
Kamera Çekimi ve Montaj
2 Adet Uzaktan Kumandalı Volkan
*Uçan Balon Adet +50₺
*Elektronik Volkan +500₺
*Aydınlatma +2000₺
*Işık Şelaleleri 2 metre +1200₺
*Dev Işıklı "Benimle Evlenir Misin" yazısı+8000₺
*Işık Gösterisi +8000₺

Silver

Şaşırtıcı Evlilik Teklifi

20000 TL

Senaryo Yazımı
Senaryo Oyuncusu
Kamera Çekimi ve Montaj
1 Adet Gizli Kamera
Müzisyen veya Ses Sistemi
2 Adet Uzaktan Kumandalı Volkan
1 Senaryo Oyuncusu +2000₺
1 Müzisyen +2500₺
*Aydınlatma +2000₺
*Işık Şelaleleri 2 metre +1200₺
*Dev Işıklı "Benimle Evlenir Misin" yazısı+8000₺
*Işık Gösterisi +8000₺

Romantik Evlilik Teklifi Organizasyonu

Örnek Videolar

Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu

Örnek Videolar

Senaryolu, şaşırtıcı evlilik teklifi organizasyonlarımızda kendinizi bir senaryonun ortasında bulursunuz, gelişen olaylar önceden kurgulanmıştır. Organizasyonun "planlanan" bir anında yüzük ortaya çıkar, müzisyenler belirir, volkanlar yanmaya başlar. Ağzınızdan çıkan kelimeleri duymak için hiç kimsenin çıt çıkarmadığı o büyülü an...

Evlilik teklifi organizasyonu fikirleri için sağ tarafta bulunan Whatsapp ikonunu tıklayıp bizimle direk iletişim kurabilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyonuyla alakalı ihtiyacınız olabilecek her şey şimdilik bu kadar.

Geriye sadece tarihi rezerve ettirmeniz kalıyor.

Organizasyonun Tadını Çıkartın

"Tarihlerin hızlıca dolabileceğini lütfen unutmayın."

Burası bizlik kısım, okumanıza gerek yok 🙂

Etiketler:

denizli evlilik teklifi, evlenme teklifi, denizli, denizli evlenme teklifi, evlilik teklifi mekanı, izmir evlilik teklifi, muğla evlilik teklifi, aydın evlilik teklifi, sürpriz evlilik teklifi, şaşırtıcı evlilik teklifleri, senaryolu evlilik teklifi, denizli evlilik teklifi organizasyonu, organizasyon firması, nasıl evlilik teklifi yapılır, evlilik teklifi nasıl yapılır?, denizli organizasyon, denizli organizatör, denizli organizasyon firmaları, denizli evlilik teklifi organizasyon firması, pamukkale evlilik teklifi, balonda evlilik teklifi, teleferikte evlilik teklifi, seyir tepesi evlilik teklifi, evlenme, denizli evlenme teklifi, izmir evlenme teklifi, muğla evlenme teklifi, aydın evlenme teklifi, en iyi evlilik teklifleri, en şaşırtıcı evlilik teklifleri, denizli organizasyon, izmir organizasyon, muğla organizasyon, aydın organizasyon, en iyi evlilik teklifi, videoları, en şaşırtıcı evlilik teklifi videoları, evlilik teklifi yaparken, lazer gösterisi, otomatik volkan, müziyen, kemancı, masa, dekorasyon, ışık, gün batımı, kamera, kamera çekimi, romantik, sahil, pahalı evlilik teklifi, ucuz evlilik teklifi, nasıl evlilik teklifi

0